KONST / Litografier / Litografi 7884060
nr 788 4060
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Litografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Stadsmotiv, signerad. 86. 172/360. 39x47
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:22:23
29/10 19:02:45
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson